Description
| Brands | Apple |
|---|---|
| Model | MLY43 |
| Processor | Apple M2 Chip With 8 Cores |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 512GB |
| Graphic Card | Apple M2 Chip With 10-Cores GPU |
| Screen Size | 13.6″ |
| Resolution | 2560×1664 pixels |
| Finger Print | Touch ID |
| Backlit Keyboard | Yes |
| HDMI | No |
| Audio Port (Out) | Yes |
| Lan | No |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | 5.0 |
| Operating System | MacOS |
| Color | Midnight |
| Weight | 2.7 lb / 1.24 kg |
| Warranty | International Warranty |








Reviews
There are no reviews yet.