Description
-
Brands Dlink Model DGS-1005A Interface 5 x 1000Base-T Interface Fan Quality Fanless Mac Address Table 4K Switching Capacity 10 Gbps Forwarding Rate 7.44 Mpps Dimension 91 x 73 x 22 mm Warranty 1 Year Warranty
| Brands | Dlink |
|---|---|
| Model | DGS-1005A |
| Interface | 5 x 1000Base-T Interface |
| Fan Quality | Fanless |
| Mac Address Table | 4K |
| Switching Capacity | 10 Gbps |
| Forwarding Rate | 7.44 Mpps |
| Dimension | 91 x 73 x 22 mm |
| Warranty | 1 Year Warranty |
Reviews
There are no reviews yet.