Description
| Brands | Dell |
|---|---|
| Model | Vostro 3910 |
| Form Factor | Desktop |
| Processor | Intel Core i3 12th Generation |
| Processor Type | Intel Core i3-12100 (3.30 GHz to 4.30 GHz, 12MB Cache) |
| Memory | 4GB |
| Hard Drive | 1TB Sata |
| SSD | No |
| Graphic Card | Intel UHD Graphics |
| Operating System | Dos |
| Optical Drive | Yes |
| Display Port | Yes |
| Audio Port (Out) | Yes |
| Lan | RJ-45 |
| Wireless | No |
| Dimension | Height: 324.30 mm (12.77″), Width: 154.00 mm (6.06″), Depth: 292.00 mm (11.50″) |
| Warranty | 1 Year Warranty |







Reviews
There are no reviews yet.