Description
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | FD0225NIA |
| Processor | Intel Core i5 13th Generation |
| Processor Type | Intel Core i5-1335U (up to 4.6 GHz with Intel® Turbo Boost Technology, 12 MB L3 cache, 10 cores, 12 threads) |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 512GB |
| Screen Size | 15.6″ |
| Resolution | 39.6 cm (15.6″) diagonal, FHD (1920 x 1080), micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Finger Print | No |
| Backlit Keyboard | No |
| HDMI | Yes |
| Audio Port (Out) | Yes |
| Lan | Yes |
| USB Ports | USB Type-C USB Type-A |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Operating System | Dos |
| Color | Silver |
| Weight | 1.59kg |
| Warranty | International Warranty |







Reviews
There are no reviews yet.