Description
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | FQ5293NIA |
| Processor | Intel Core i5 12th Generation |
| Processor Type | Intel Core i5 1235U (up to 4.4 GHz) |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 512GB |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 15.6″ |
| Finger Print | No |
| Backlit Keyboard | No |
| HDMI | Yes |
| Audio Port (Out) | Yes |
| Lan | No |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Operating System | Dos |
| Color | Blue |
| Weight | 1.69 kg |
| Warranty | International Warranty |







Reviews
There are no reviews yet.