Description
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | TE02-097ACN |
| Processor | Intel Core i9 12th Generation |
| Processor Type | Intel® Core™ i9-12900K Processor |
| Memory | 16GB |
| Hard Drive | 2TB Sata |
| SSD | 512GB |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |
₨340,000.00
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | TE02-097ACN |
| Processor | Intel Core i9 12th Generation |
| Processor Type | Intel® Core™ i9-12900K Processor |
| Memory | 16GB |
| Hard Drive | 2TB Sata |
| SSD | 512GB |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |
Reviews
There are no reviews yet.