Description
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | Pavilion TP01-2070JP |
| Processor | Intel Core i7 11th Generation |
| Processor Type | Intel Core i7-11700 Processor |
| Memory | 16GB |
| Hard Drive | 1TB Sata |
| SSD | 256GB |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | Pavilion TP01-2070JP |
| Processor | Intel Core i7 11th Generation |
| Processor Type | Intel Core i7-11700 Processor |
| Memory | 16GB |
| Hard Drive | 1TB Sata |
| SSD | 256GB |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |
Reviews
There are no reviews yet.