Description
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | Pavilion TP01-3003KL |
| Processor | Intel Core i5 12th Generation |
| Processor Type | Intel core i5-12400 Processor |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 256GB |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | Pavilion TP01-3003KL |
| Processor | Intel Core i5 12th Generation |
| Processor Type | Intel core i5-12400 Processor |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 256GB |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |
Reviews
There are no reviews yet.