Description
| Brands | Lenovo |
|---|---|
| Model | Ideapad 3 |
| Processor | Intel Core i3 11th Generation |
| Processor Type | Intel Core i3-1115G4 (up to 4.1GHz) |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 256GB |
| Graphic Card | Intel UHD Graphics |
| Screen Size | 15.6″ |
| Resolution | 15.6″ IPS Touch |
| Operating System | Windows 10 |
| Color | Grey |
| Warranty | 30 Days Warranty |






Reviews
There are no reviews yet.