Description
| Brands | Lenovo |
|---|---|
| Model | Thinkpad E15 G4 |
| Processor | Intel Core i5 12th Generation |
| Processor Type | Intel Core i5-1235U (up to 4.0 GHz, 8MB Cache) |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 256GB |
| Graphic Card | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen Size | 15.6″ |
| Resolution | FHD (1920 x 1080), IPS, Anti-Glare, Non-Touch, 45%NTSC, 300 nits |
| Finger Print | yes |
| Backlit Keyboard | No |
| HDMI | Yes |
| Audio Port (Out) | Yes |
| Lan | Yes |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Operating System | Dos |
| Color | Black |
| Weight | 1.70kg / 3.74lbs |
| Warranty | International Warranty |






Reviews
There are no reviews yet.