Description
| Brands | MSI |
|---|---|
| Model | Cyborg 15 A12VF |
| Processor | Intel Core i7 12th Generation |
| Processor Type | 12th Gen Core i7-12650H |
| Memory | 16GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 512GB |
| Graphic Card | 8GB Nvidia Graphics |
| Screen Size | 15.6″ |
| Resolution | 15.6″ FHD (1920×1080), 144Hz, IPS-Level 45%NTSC IPS-Level |
| Finger Print | No |
| Backlit Keyboard | Yes |
| HDMI | Yes |
| Audio Port (Out) | Yes |
| Lan | Yes |
| USB Port | 1x Type-C (USB3.2 Gen1 / DP) 2x Type-A USB3.2 Gen1 1x HDMI™ 2.1 (4K @ 60Hz) 1x RJ45 |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Operating System | Windows 11 |
| Color | Black |
| Weight | 1.98 kg |
| Warranty | International Warranty |






Reviews
There are no reviews yet.