Description
| Brands | Zotac |
|---|---|
| Model | Zbox P1335 |
| Processor | Intel Celeron N4100 |
| Processor Type | (quad-core, 1.1 GHz, up to 2.4 GHz) |
| Graphic Card | Intel UHD Graphics 600 (Integrated) |
| Memory | 64GB eMMC |
| Mini Display Port | Yes |
| Audio Port (Out) | Yes |
| Lan | Yes |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Optical Drive | No |
| Dimension | 115mm x 76mm x 20.7mm (4.53in x 2.99in x 0.81in) |
| Warranty | 1 Year Warranty |







Reviews
There are no reviews yet.