Description
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | DW3004 / 003/ 005NE |
| Processor | Intel Core i5 11th Generation |
| Processor Type | Intel Core i5-1135G7 Processor |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 256GB |
| Screen Size | 15.6″ |
| Resolution | 39.6 cm (15.6″) diagonal, FHD (1920 x 1080), micro-edge, anti-glare, 250 nits, 45% NTSC |
| Finger Print | No |
| Backlit Keyboard | No |
| HDMI | Yes |
| Audio Port (Out) | Yes |
| Lan | Yes |
| USB Ports | USB Type-C USB Type-A |
| WiFi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Operating System | Dos |
| Color | Silver |
| Weight | 1.59kg |
| Warranty | 30 Days Warranty |







Reviews
There are no reviews yet.