Description
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | Pavilion TP01-3071JP |
| Processor | Intel Core i7 12th Gen Processor |
| Processor Type | Intel Core i7-12700F 12-Core up to 4.90 GHz Processor |
| Memory | 16GB |
| Hard Drive | 1TB Sata |
| Graphic Card | 2GB Nvidia Graphics |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |







Reviews
There are no reviews yet.