Description
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | Pavilion 570-P045IN |
| Processor | Intel Core i7 7th Generation |
| Processor Type | Intel Core i7-7700 (8MB Cache, 3.6GHz) |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 2TB |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |
| Brands | HP |
|---|---|
| Model | Pavilion 570-P045IN |
| Processor | Intel Core i7 7th Generation |
| Processor Type | Intel Core i7-7700 (8MB Cache, 3.6GHz) |
| Memory | 8GB |
| Hard Drive | No |
| SSD | 2TB |
| Operating System | Dos |
| Warranty | 30 Days Warranty |
Reviews
There are no reviews yet.